Румуномовний «Діалог дня» виходитиме на UA: БУКОВИНА

Румуномовний «Діалог дня» виходитиме на UA: БУКОВИНА

10 кві. 2020

З 13 квітня, на період карантину, румуномовна редакція змінить звичний програмний розклад.  Замість двох програм «У нас на Буковині» (La noi, în Bucovina)  і «Одвічні цінності» (Comori eterne),  щопонеділкащосереди та щоп’ятниці об 16:30 виходитиме прямоефірна телевізійна програма «Діалог дня» (Dialogul zilei), яку транслюватимуть і на YouTube канал Суспільного Буковини.

Продюсер Чернівецької філії Суспільного Максим Волошин розповів про зміни: «З понеділка ми запускаємо спецпроєкт на телебаченні румунською мовою радіодень «Діалог дня». Це буде суспільно-політичний контент, що є актуальним на період карантину, а потім відновимо випуск програм, які поки не виходять, бо там натурні зйомки а це не дуже безпечно та й недоречно, зважаючи на карантинні обмеження в країні». 

Попередні програми, як ось «Одвічні цінності», були спрямовані на безпосереднє спілкування із румуномовним населенням в регіонах. «Ми їхали в румунські села та спілкувалися з цікавими людьми. Останній раз знімали сюжет про людину, яка пекла хліб, такий як у давнину ще випікали. А вона вже розповіла нам про свою цікаву знайому, котра шиє народні традиційні костюми. І таким чином ми шукали неординарних героїнь, але сьогодні ми будемо зосереджуватися на «Діалозі дня», бо він є актуальним для наслення», розповіла редакторка румуномовної редакції Тетяна Панцир.

Нагадаємо, з понеділка, 6 квітня на UA: Українському радіо Буковина стартував спецпроєкт «Буковинці на карантині». Програма виходить на трьох платформах: радіо, телебачення та діджитал-платформі у часовому відрізку 12:20-12:46 та має на меті максимально залучити слухачів Суспільного до діалогу. Також відновив свою роботу румуномовний відрізок на UA: Українському радіо Буковина, що сприяє кращому інформуванню румуномовного населення краю.