Програми
Сьогодні. Головне
Сьогодні. Головне
«Сьогодні. Головне» — це вечірня інформаційно-аналітична програма, що виходить на UA: БУКОВИНА у будні о 19:00. У прямому ефірі на глядачів Суспільного чекає підсумковий випуск місцевих новин з аналізом найважливіших подій. Журналісти Суспільного разом із місцевими експертами, представниками влади та різноманітних установ говорять про суспільно-політичні, а також культурні, соціальні та інші теми з усієї області.
Як удома
Як удома
Телепроект про життя представників національних спільнот у Чернівецькій області.
У нас на Буковині (румунською мовою)
У нас на Буковині (румунською мовою)
«У нас, на Буковині» - проект про життя, культуру та традиції румуномовної спільноти Чернівецької області. Проект транслюється румунською мовою з субтитруванням українською. Вівторок о 20.05  Повтор у неділю 18.45 „La noi, în Bucovina” - emisiune despre viața, cultura și tradițiile comunității românești din regiunea Cernăuți. Emisiunea este difuzată în limba română, cu subtitrări în limba ucraineană. Marți la 20:05  În reluare duminică la 18:45
Відтінки України
Відтінки України
Проєкт про національні спільноти й етноси, що живуть в Україні, і для них. "Відтінки України " знайомлять телеглядача з культурою і побутом інших народів через особисту історію кожного героя проєкту.
Новини
Новини
Об’єктивні, чесні, збалансовані новини Чернівецької області. Журналісти Суспільного відділяють факти від коментарів і ретельно обирають компетентних експертів, які фахово пояснюють ті чи інші явища. Оперативно й достовірно, виключно за журналістськими стандартами. Про найважливіше дивіться з понеділка по п’ятницю о 15:00, 16:00, 17:00, 19:00 та 20:40.
Точка дотику
Точка дотику
Розгляд культурних, суспільно-політичних явищ на регіональному рівні (щоби явища в регіоні стали зрозумілими та викликали інтерес у людей).  
Прайм-тайм
Прайм-тайм
Прайм – різнобічний розгляд суспільно-політичної події на регіональному рівні (щоби події краю стали зрозумілими та спонукали аудиторію до роздумів).