Вивчаємо іноземну мову — на Суспільному Буковини стартує дитяча передача «ОК, я тобі поясню англійську»

Вивчаємо іноземну мову — на Суспільному Буковини стартує дитяча передача «ОК, я тобі поясню англійську»

6 вер. 2021

Суспільне Буковина запускає дитячу пізнавальну програму «Ок, я тобі поясню англійську», яку відібрали торік на відкритому конкурсі «Створюй із Суспільним». Це другий сезон проєкту «Ок, я тобі поясню». Його побачать на телеканалі UA: БУКОВИНА та усіх регіональних мовників Суспільного 11 вересня о 10:40.  

 Читайте також: «Створюй із Суспільним — 2022». Стартує відкритий відбір регіональних телепроєктів

У випусках буде не лише перелік англійських слів. Маленькі глядачі вчитимуться будувати речення, моделюватимуть різні ситуації, в яких вони можуть опинитись, висловлюватимуться англійською. Випуски проєкту не замінять дітям шкільної програми, проте стануть у нагоді учням початкових класів.

«”Ок, я тобі поясню англійську” – це продовження проєкту, який виходив в ефір минулого року. Вже відомі нашій аудиторії герої Матвій та Оленка стали старшими на рік, вирішили знімати свої пригоди на камеру і викладати їх у мережу. Завдяки своєму блогові Матвій та Оленка знайшли нових друзів у різних куточках світу, але для того щоб спілкуватись – їм необхідно вивчити англійську мову. І ось тут їм стане в нагоді наш новий проєкт «Ок, я тобі поясню англійську», — розповідає авторка та менеджерка проєкту Марина Буличева.

 

Передача виходитиме у легкому форматі. Всього заплановано 12 випусків програми тривалістю 6 хвилин кожен. Над випусками працювала авторка проєкту Марина Буличева, вчителька англійської мови Лілія Клим-Стадник.

«Цей проєкт — для нашої наймолодшої аудиторії. У другому сезоні “Ок, я тобі поясню” ми акцентуємо на вивченні англійської мови. Я впевнений, що такі відеоуроки допоможуть школярам молодшої школи закріпити знання отримані в школі. Надіюся, що після прем’єри сезону ми передамо 12 серій нашим освітянам, аби вони мали додатковий освітній ресурс місцевого виробництва, який би був у нагоді для наших дітей», — каже продюсер Суспільного Буковини Максим Волошин

Про перший сезон програми, яка стартувала на Суспільному торік, детальніше читайте за посиланням: У поміч батькам — на Суспільному Буковини дитяча передача «ОК, я тобі поясню».

Дивитися і слухати програми й стежити за всіма заходами і випусками новин Буковини можна на сайті Суспільне | Новини, на сторінці  Суспільне Буковина у Фейсбуці, Інстаграмі та  Українському радіо Буковина а також онлайн на сайті філії.
Нагадаємо, місцеві Суспільні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо ПроміньРадіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення.