UA: БУКОВИНА транслюватиме наживо Великоднє богослужіння із церкви Трьох Святителів у Чернівцях

UA: БУКОВИНА транслюватиме наживо Великоднє богослужіння із церкви Трьох Святителів у Чернівцях

15 кві. 2020

19 квітня християни східного обряду відзначатимуть Воскресіння Христове. Регіональні телеканали Суспільного організовують трансляції святкових богослужінь наживо з місцевих храмів, а також покажуть Літургії православних, греко-католиків та римо-католиків за участю голів церков.

UA: БУКОВИНА транслюватиме великоднє богослужіння із семінарської церкви Трьох Святителів у Чернівцях на трьох платформах Суспільного водночас: телеканалі, YouTube-сторінці та у Facebook. Ефір наживо стартує опівночі.

«Великдень у 2020 році для православних та греко-католиків є незвичайним, адже свято буде відбуватися у час посилених карантинних обмежень в Україні. У цій ситуації команда Суспільного Буковини вирішила підготувати пряму трансляцію Пасхального богослужіння з семінарської церкви Трьох Святителів: Василія Великого, Григорія Богослова та Іоана Золотоустого, що в Чернівцях. Маємо надію, що віряни оберуть найбільш безпечний спосіб відзначити свято Воскресіння Христового”, — зауважив продюсер Суспільного Буковини Максим Волошин.

Відеоанонс можна переглянути тут.

 Окрім того, Суспільне  у суботу та неділю має такі спільні трансляції: 

  • о 23:00  18 квітня — Пасхальна Утреня та Літургія із Свято-Михайлівського кафедрального собору Православної Церкви України (м. Київ);
  • о 7:30 19 квітня — Надгробне, Пасхальну Утреню та Літургію із Патріаршого собору Воскресіння Христового Української Греко-Католицької Церкви; 
  • об 11:00 19 квітня — Недільну Святу Месу Римсько-Католицької Церкви в Україні.

Докладніше про трансляції богослужінь читайте на сайті UA: БУКОВИНА, де ще й можна переглядати прямий ефір онлайн.