UA: БУКОВИНА транслюватиме римо-католицькі Великодні богослужіння

UA: БУКОВИНА транслюватиме римо-католицькі Великодні богослужіння

9 кві. 2020

12 квітня християни західного обряду відзначатимуть Воскресіння Христове, а православні та греко-католики — Вербну неділю. Суспільне транслюватиме богослужіння різних конфесій, аби віряни долучалися до спільної молитви безпечно — перебуваючи вдома. 

Суспільне Буковини покаже традиційну Хресну дорогу Папи Франциска та римо-католицьку Великодню Службу Божу на площі Святого Петра в Римі з посланням від Святішого Отця «Urbi et Orbi». Крім того, команда Суспільного щотижня показує в ефірі п’ятничне богослужіння й проповіді мусульман та недільні літургії православних християн і греко-католиків

У неділю, 12 квітня, всеукраїнські та регіональні телеканали Суспільного транслюватимуть: 

 

  • 10:00 — Божественна літургія у Свято-Михайлівському кафедральному соборі Православної церкви України з нагоди свята Входу Господнього в Єрусалим;
  • 12:00 — Великодня Служба Божа та Апостольське благословення для Риму й усього світу (Urbi et Orbi) Святішого Отця Франциска з площі Святого Петра в Римі. Богослужіння супроводжуватиме синхронний переклад українською, а також мовою жестів. 

Також 10 квітня телеканал UA: КРИМ транслюватиме традиційну п’ятничну молитву та прововіді духовних лідерів мусульман: 

 

  • 12:00 — намаз і проповідь, організовані Духовним управлінням мусульман України «Умма»;
  • 12:15 — настанова Духовного управління мусульман Автономної Республіки Крим;
  • 16:45 — п’ятнична проповідь із Київської соборної мечеті «Ар-Рахма», що організована Духовним управлінням мусульман України.        

Нагадаємо, в Україні триває боротьба з поширенням коронавірусної хвороби. Через це діють карантинні обмеження для громадян. 

Крім того, UA: БУКОВИНА показала серію відеозвернень священників до вірян «Вдома з Богом».

Філії Суспільного під час карантину продовжують транслюватимуть богослужіння різних конфесій. Телеканал UA: БУКОВИНА транслював наживо богослужіння християнських конфесій України: Римсько-Католицької церкви, Православної Церкви України, Української Греко-Католицької церкви.