Переговори неминучі? Як посилити позиції України — «Новий відлік» на Суспільне Чернівці

Переговори неминучі? Як посилити позиції України — «Новий відлік» на Суспільне Чернівці

8 тра. 2024

Як посилити позиції України, якщо відбудуться переговори? Як співіснувати з росією та білоруссю після закінчення війни? Конструктивну дискусію про це дивіться 9 травня о 21:00 у токшоу «Новий відлік» на Суспільне Чернівці, інших місцевих каналах Суспільного (Суспільне Рівне, Суспільне Ужгород, Суспільне Чернігів та інші), на Українському Радіо та ютуб-каналі Першого.

У програмі ведучі Андрій Діхтяренко та Власта Лазур з гостями прямого ефіру аналізуватимуть:

  • чи міняє Україна стратегію щодо переговорів?
  • Що ж таке «сильні позиції» у переговорах?
  • Як співіснувати з росією після закінчення війни?

У прямому ефірі «Нового відліку» команда Суспільного презентує та обговорить результати ексклюзивних соціологічних досліджень про те, яким українці бачать майбутнє сусідство з країною-агресоркою. 

Читайте також: Відтепер на Суспільному виходитиме більше випусків новин у будні та вихідні

Нагадаємо, «Новий відлік» — незалежний дискусійний майданчик Суспільного для обговорення ключових подій сьогодення та майбутнього України. У другому сезоні команда проєкту розширила географію дискусії та масштабувала її на всю країну, запросивши до участі у токшоу представників громад із різних регіонів. Співведучою Андрія Діхтяренка стала журналістка Радіо Свобода Власта Лазур. 

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатека — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні. 

У Чернівецькій області 一  це телеканал Суспільне ЧернівціУкраїнське Радіо Чернівці та цифрові платформи: