Як розпізнати інформаційні вкиди ворога — «Кримське питання» на Суспільне Чернівці

Як розпізнати інформаційні вкиди ворога — «Кримське питання» на Суспільне Чернівці

8 гру. 2023

Про ворожі інформаційно-психологічні операції росіян та способи їх відфільтрувати в інфопросторі — дивіться цього тижня у новому випуску «Кримського питання» на Суспільному:

Фейки та інформаційні провокації росіян —  інструменти інформаційної війни, мета яких — посіяти паніку, сумніви чи розкол в українському суспільстві. Кожен з користувачів мережі рано чи пізно стикається з повідомленнями такого змісту. Як розпізнавати ці вкиди та не підігравати ворогу — про це ведуча програми Олеся Вакуленко поговорить з аналітиком Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Сергієм Жуковим та медіаексперткою, головною редакторкою «По той бік путінської брехні» Альоною Романюк.

Читайте також: Інтерв’ю з усієї країни у «Суспільне. Спротив»: добірка за листопад

Дивіться «Кримське питання» онлайн на сайтах національної мережі місцевих телеканалів Суспільного або у записі — на ютуб-каналі Суспільне Крим.

Токшоу «Кримське питання» виходить на місцевих каналах Суспільного Мовлення та на Суспільне Крим. Ведуча Олеся Вакуленко разом із гостями проєкту обговорює важливі аспекти з життя Криму, виклики, що постали перед жителями окупованого півострова, спільно шукають шляхи розв’язання проблем, спричинених анексією. Гостями «Кримського питання» є лідери думок, правозахисники, військові, представники влади, політичні в’язні та їхні рідні. Над проєктом працюють команда Суспільне Крим та місцеві команди Суспільного Мовлення.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.