Залишаймося на зв’язку: частоти Українського Радіо та соцмережі Суспільне Чернівці

Залишаймося на зв’язку: частоти Українського Радіо та соцмережі Суспільне Чернівці

19 жов. 2022

Оперативні новини від команди Суспільного Мовлення — на сайті Суспільне Новини, у телеграм-каналах Суспільне Новини та регіональної мережі (за назвою Суспільне + місто-обласний центр: Суспільне Чернівці, Суспільне Чернігів, Суспільне Львів, Суспільне Миколаїв тощо) та інших соцмережах Суспільного.

У разі відсутності електроенергії чи мобільного зв’язку у вашому місті — налаштовуйте FM-хвилю Українського Радіо на приймачах, що живляться від батарейок. Українське Радіо може вести інформаційне мовлення на частотах Радіо Культура та Радіо Промінь.

Читайте також: Діджитал-платформи Суспільного рекомендовано як джерело надійної інформації

Нижче — перелік частот радіо та лінки на соцмережі Суспільного Мовлення у Чернівецькій області. Зберігайте, щоб завжди залишатися на зв’язку із Суспільним.

  • Українське Радіо 

м. Чернівці — 91,8 FM

м. Новодністровськ — 106,6 FM

м. Путила — 107 FM

  • Радіо Промінь

м. Чернівці — 105 FM

  • Радіо Культура

м. Чернівці — 98,3 FM

Оперативні новини від Суспільне Чернівці у соцмережах:

Маєте важливу інформацію чи тему, що може бути цікавою громадськості? Телефонуйте та пишіть журналістам Суспільного:

  • +38 0372 524 783 — зателефонувати на гарячу лінію новин;
  • news.bukovyna@suspilne.media  — відправити e-mail.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті Суспільне Новини.

Українське Радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо України, флагманський канал Національної суспільної телерадіокомпанії України. У Києві мовить на частоті 105 FM. З усіма частотами Українського Радіо та лінками на соцмережі Суспільного в регіонах можна ознайомитися за посиланням.

Українське Радіо також можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio, на сайті ukr.radio та в мобільному застосунку «Дія».