На сесії Чернівецької міської ради люди вимагають розгляду питання про передачу земельної ділянки під ринком "Буковинський"

12:04, 12 лют. 2019
 
На сесії Чернівецької міської ради люди вимагають розгляду питання про передачу земельної ділянки під ринком

Більше ста людей прийшли на сесію міської ради. Вони називають себе ініціативною групою, що виступає проти свавілля міської влади. Її організатором є Олег Мазур.

Першочергово вимагають повернутись до розгляду питання про передачу земельної ділянки під ринком "Буковинський" в оренду депутату міської ради Валерію Чинушу.

Валерій Чинуш каже, готовий підписати з кожним підприємцем, який працює на ринку зараз, договір про суборенду на 5 років.

Нагадаємо, земельну ділянку надали в оренду на 15 років без права будівництва на 5 років фірмі депутата міської ради Валерія Чинуша. За це на сесії проголосували 29 депутатів. Валерій Чинуш при голосуванні заявив про конфлікт інтересів. Він планує збудувати на цій земельній ділянці торговельний центр. Голова ради підприємців ринку Валерій Бордіян каже, через це підприємці, які зараз працюють на ринку, втратять робочі місця.

У юридичному відділі міської ради проаналізували хід голосування за оренду ділянки та дійшли висновку, що порушень не було. Про це нам сказав начальник юридичного відділу Олександр Шиба.