Народний депутат Григорій Тіміш відкривав спортивний майданчик у Герці, який був відремонтований за державні кошти

11:50, 12 чер. 2019
 
Народний депутат Григорій Тіміш відкривав спортивний майданчик у Герці, який був відремонтований за державні кошти

Про те, що у передвиборчий період це може розцінюватись як підкуп виборців, повідомив нам координатор ГМ "Опора" у Чернівецькій області Тарас Прокоп.

Спортивний майданчик у Герці внесений у програму «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Ремонтували його частково за кошти державного бюджету, ще половину оплатили з обласного бюджету.

Григорій Тіміш каже, приїхав відкривати майданчик на запрошення міського голови Василя Скрипкару.
«Я не вважаю це піаром за державні кошти. Ми зі свого боку посприяли будівництву цього майданчика. Я писав депутатські запити для того, щоб на цей об’єкт виділили більше коштів, а саме додаткові 800 тисяч, за програмою соціально-економічного розвитку», – сказав нам у коментарі Григорій Тіміш.

«Коли народний депутат відкриває об’єкти, які були профінансовані за державні кошти, під час виборчої кампанії, це може розцінюватись як підкуп виборців за бюджетні кошти. Хоча до офіційної реєстрації кандидата це не можна юридично розцінювати як порушення», – каже координатор ГМ ОПОРА Тарас Прокоп.

Нагадаємо, Григорій Тіміш народний депутат, обраний по 203-му округу. Це частина міста Чернівці, Герцаївський, Глибоцький, Новоселицький райони, частина Сторожинецького району. Раніше нам у коментарі він сказав, що цьогоріч також буде балотуватись по цьому округу. Однак наразі він офіційно не зареєстрований в ЦВК.

Фото: Григорій Тіміш