UA: БУКОВИНА проведе спільні ефіри про найважливіші події року

UA: БУКОВИНА проведе спільні ефіри про найважливіші події року

26 гру. 2018

Щовечора з 26 по 28 грудня о 19:20 в ефірі регіональних телеканалів Суспільного відбудуться спільні підсумкові програми “Тема дня” про найбільш значущі події цього року.

Філії Суспільного планують включення від колег з інших регіонів, обмінюються сюжетами про досвід з різних куточків країни. Таким чином команди суспільно-політичного мовлення зберуть найкращі практики і обміняється прикладами вирішення спільних проблем.

“Такі ефіри – це практичне втілення нашого основного завдання - Зробити Україну командою. Плюс ще й можливість колегам попрацювати разом на відстані”, – каже виконавча продюсерка суспільно-політичного мовлення Марія Фрей.

Журналісти суспільно-політичного напрямку Буковини будуть приймати участь у таких темах:

  1. Медична реформа, 26 грудня UA: БУКОВИНА — UA: СУМИ — ЛТАВА (Полтавська філія)
  2. Розмитнення автомобілів з євро-реєстрацією, 28 грудня UA: БУКОВИНА — UA: ЗАКАРПАТТЯ.

"Це дуже цікавий формат, але не новий, адже спільні ефіри, телемости чи використання в наших ефірах сюжетів і коментарів з інших філій ми вже практикували. Однак, зараз ми не просто обмінюємось матеріалами і говоримо про дотичні події, а робимо аналіз розвитку і вирішення схожої проблеми з іншим регіоном.
Всі регіони різні і навіть в схожих проблемах є багато відмінностей. Так, наприклад, в нас та у Тернопільській області протягом 2018 року відбувалися страйки перевізників щодо підвищення тарифу в громадському транспорті, але тарифи, кількість маршрутних таксі, наявність валідаторів та транспортна сітка відрізняються. Все це говорить про те, що всі регіони індивідуальні і регіональні відмінності всередині країни – це нормально. Також, це цікаво, корисно і це дає можливість інформувати глядачів шляхом регіонального діалогу",—
розповіла ведуча програми "Тема дня" Євгенія Гайфер.

Нагадаємо, 21 грудня в ефірі 21 радіостанцій Суспільного — UA: Українське радіо — звучали підсумкові міжрегіональні радіомости на найбільш актуальні теми, що хвилювали суспільство цьогоріч.