У Чернівцях презентуватимуть нові програми Українського культурного фонду

У Чернівцях презентуватимуть нові програми Українського культурного фонду

6 гру. 2019

10 грудня у Чернівцях Український культурний фонд презентуватиме нові програми. UA: Суспільне мовлення інформаційно підтримує Інформаційні дні УКФ у всіх регіонах. 

Представники УКФ на Інфодні розкажуть про інструменти підтримки креативної індустрії, історії успіху діячів низки галузей: дизайну, літератури, мистецтва, музейної справи, музики. В центрі уваги – нові партнерські програми, правила та дедлайни прийому заявок. Гості отримають спеціалізований воркшоп із підготовки та подання грантових проектів.

Для участі у заході запрошують художників, композиторів, майстрів ручної роботи, архітекторів, письменників, дизайнерів, акторів та режисерів, представників сфери креативних індустрій, культурних менеджерів і кураторів, викладачів та студентів, активних мешканців міста, які мають бажання створювати проєкти у сфері культури.

Учасників Інфодня з 14:00 до 16:00 чекатимуть у Науковій бібліотеці ЧНУ імені Юрія Федьковича, вул. Лесі Українки, 23.

Участь в інфодні безкоштовна. Реєстрація: http://bit.do/fizfT

Мета партнерства Суспільного з Українським культурним фондом – створення умов для реалізації культурно-освітніх проєктів, розвитку інклюзивного мистецтва, збереження матеріальної та нематеріальної спадщини країни. Цьогоріч Український культурний фонд має на меті залучити до конкурсних програм якомога більше заявників із різних областей України. На початку листопада УКФ вирушив регіонами країни, аби ознайомити охочих із потенційно цікавими для них програмами.

До переліку програм увійшли:
Знакові події;
Навчання. Обміни. Резиденції. Дебюти;
Інноваційний культурний продукт;
Аналітика культури;
Інклюзивне мистецтво;
Аудіовізуальне мистецтво;
Мережі та аудиторії;
Культура. Туризм. Регіони;
Культура заради змін;
Культурні столиці.