«Кримське питання» на Суспільне Чернівці: українські журналісти-колаборанти

«Кримське питання» на Суспільне Чернівці: українські журналісти-колаборанти

17 лис. 2023

У новому випуску проєкту Суспільного «Кримське питання» говоритимемо про українських журналістів, які пішли на співпрацю з росіянами. Програму можна дивитись:

Читайте також: Політика тотальної росіянізації: журналісти Суспільного оприлюднили нове розслідування разом з ЄМС

Як пропагандисти сприяють російській окупації, як довести злочин та що загрожує медійникам-колаборантам — ведуча проєкту Олеся Вакуленко з’ясовуватиме з гостями випуску:

  • Катериною Діденко, керівницею пресслужби прокуратури АР Крим та м. Севастополя; 
  • Олександром Павліченком, виконавчим директором Української Гельсінської спілки з прав людини; 
  • Галою Скляревською, журналісткою «Детектора медіа».

Дивіться «Кримське питання» онлайн на сайтах національної мережі місцевих телеканалів Суспільного або у записі — на ютуб-каналі Суспільне Крим.

Токшоу «Кримське питання» виходить на місцевих каналах Суспільного Мовлення та на Суспільне Крим. Ведуча Олеся Вакуленко разом із гостями проєкту обговорює важливі аспекти з життя Криму, виклики, що постали перед жителями окупованого півострова, спільно шукають шляхи розв’язання проблем, спричинених анексією. Гостями «Кримського питання» є лідери думок, правозахисники, військові, представники влади, політичні в’язні та їхні рідні. Над проєктом працюють команда Суспільне Крим та місцеві команди Суспільного Мовлення.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.

У Чернівецькій області 一  це телеканал Суспільне Чернівці, Українське Радіо Чернівці та цифрові платформи: