Христина Гаврилюк стала головною редакторкою служби новин Суспільного Мовлення

Христина Гаврилюк стала головною редакторкою служби новин Суспільного Мовлення

1 чер. 2022

З 1 червня Христина Гаврилюк обійняла посаду головної редакторки служби новин Суспільного Мовлення. Раніше Христина працювала шеф-редакторкою соціальних мереж Новин. 

Андрій Діхтяренко, який обіймав посаду головного редактора служби новин, нині ведучий національного марафону «Єдині новини #UAразом».

Читайте також: Ведучий телемарафону Андрій Діхтяренко: «Редактори ставали журналістами, журналісти — операторами, режмонти — сммниками»

Христина Гаврилюк із 2018 по 2021 рік працювала шеф-редакторкою новин Суспільне Чернівці, де покращувала якість регіональної журналістики — завдяки чому у 2021 році стала лауреаткою спецпроєкту «30 до 30. Хто творить майбутнє українських медіа» від The Ukrainians та Премії імені Георгія Ґонґадзе. Минулого року Христина Гаврилюк також потрапила до довгого списку номінантів національної премії «Високі стандарти журналістики-2021».

«Моя зона відповідальності — це мультимедійне планування з якісними новинами на всіх платформах, тепер з урахуванням повномасштабної війни. Тобто  щоденна робота редакції за стандартами й водночас перспективне планування, глибша робота над окремими темами та постійний зворотний зв’язок із командою», — розповіла Христина Гаврилюк.

Генеральна продюсерка інформаційного мовлення Суспільного Ангеліна Карякіна додала про уміння колеги не лише будувати редакцію соціальних мереж новин, мобілізувати команду в складних умовах війни, а й безпосередньо займатися репортажною журналістикою.

«За доволі короткий час Христина змогла з нуля побудувати редакцію соціальних мереж Новин Суспільного і проявити себе як глибока, принципова та прогресивна журналістка та керівниця. Під час повномасштабного вторгнення її команда не лише максимально мобілізувалася з точки зору оперативності та висвітлення гарячих новин, а й змогла показати глибину репортажної журналістики. До того ж Христина — гравчиня-тренерка. Вона час від часу сама пише або знімає репортажі, розуміється на польовій роботі, тому добре орієнтується в операційних процесах виробництва новин і здатна налагодити комунікацію з журналістами», — підкреслила Ангеліна Карякіна.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Читайте Суспільне Новини на сайті  suspilne.media, а також підписуйтеся в TelegramFacebookYoutubeInstagramViberTwitter.

Фото — Тарас Ібрагімов