Суспільне Буковини підтримає інформаційно «Chernivtsi Edu Fest»

Суспільне Буковини підтримає інформаційно «Chernivtsi Edu Fest»

10 вер. 2021

14 вересня Суспільний мовник Буковини висвітлюватиме на телеканалі UA: БУКОВИНА та  на Українському радіо Буковина події фестивалю «Chernivtsi Edu Fest», який відбуватиметься на трьох локаціях Чернівців: дворик Ратуші (Центральна площа, 1), медіа-центр «Belle Vue» ( вул. Кобилянської, 2)  і  вул. Головна 89, 3 поверх. 

Журналісти із запрошеними гостями та організаторами поговорять про розвиток природничих наук у Чернівцях та області, а також про те, як зробити науку цікавою та привабливою для дітей та молоді. Команда діждитал-відділу Суспільного Буковини підготує фоторепортаж про найцікавіші події. У програмі — майстер-класи, виставка роботів та марафон інжинірингових проєктів. 

            Читайте також:  MERIDIAN CZERNOWITZ в телерадіоефірі Суспільного: прямі трансляції, гостьові студії, перформанс

«Впевнений, що подібні ініціативи у сфері науки потужно підкріплюють напрацювання у державних інституціях, а подекуди і можуть випереджати їх. Нам важливо, щоб у громаді постійно відбувалися дискусії та публічний діалог на життєво важливі теми з огляду на розвиток нашого середовища. Саме наука та інновації можуть допомогти нам вибратися з постійних економічних криз та закласти добротний фундамент для сталого розвитку»,   коментує продюсер Суспільного Буковини Максим Волошин.

Учасники та учасниці події зможуть:

  • взяти участь у майстер-класах з робототехніки; 
  • дізнатись про місце науки, зокрема робототехніки, математики, інформатики в сучасному світі та перспективи їх розвитку; 
  • відвідати цікаву демонстрацію роботів та долучитись до боїв роботів на основі мобільних платформ; 
  • ознайомитись із друком на 3D-принтерах; 
  • почути досвід учнів та студентів, які вже зараз навчаються інженерії та побачити їхні проєкти під час інжинірингового марафону. 

«Наша мета – показати, що вчитися можна за допомогою різних, цікавих засобів. Цьогоріч залучаємо до фестивалю не тільки чернівецьких колег, а й з різних куточків України каже співорганізаторка фестивалю Тетяна Мосін, та додає – «Для учасників і учасниць ми готуємо майстер-класи, буде можливість створити своїх перши роботів і запрограмувати їх, або ж покерувати тими, які ми готуємо для виставки у дворику ратуші. Також буде можливість почути досвід студентів і школярів, які уже зараз реалізовують крутезні інжинірингові проєкти. Наприклад, до нас доєднаються студенти з Дніпра, Рівного і рідних Чернівців та поділяться своїм досвідом».

Детальніше із програмою можна ознайомитися за посиланням.

Дивитися і слухати програми й стежити за всіма заходами і випусками новин Буковини можна на сайті Суспільне | Новини, на сторінці Суспільне Буковина у Фейсбуці, Інстаграмі та  Українському радіо Буковина а також онлайн на сайті філії.

Нагадаємо, місцеві Суспільні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення.