«Незалежність єднає» — дивіться на всіх регіональних каналах Суспільного

«Незалежність єднає» — дивіться на всіх регіональних каналах Суспільного

19 сер. 2021

24 серпня о 16:00 (з повтором о 20:30) в ефірі UA: БУКОВИНА дивіться святковий концерт «Незалежність єднає». До виробництва проєкту долучилися всі регіональні команди Суспільного. Вони знайшли унікальні місцеві гурти, які грають авторську музику. 

«Коли у нас з’явилась ідея об’єднати всі регіони в одному святковому концерті, ми навіть не уявляли, наскільки гарний результат ми отримаємо. Різноманіття музичних гуртів, стилів та жанрів на абсолютно унікальних місцевих локаціях зробило цей проєкт цікавим та розважальним одночасно. Дуже рекомендую дивитись, слухати і розповідати іншим», — каже генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей.

Для проєкту зняли 23 кліпи сучасних українських виконавців. Це і народна пісня, і рок, і кантрі. Кожен регіон вкладав у відео символи любові, боротьби та розвитку України. 

Суспільне Буковини записало кантрі-виконавця Sasha Boole.

Детальніше про те, чому обрали для зйомок саме цього музиканта, розповів продюсер Суспільного Буковини Максим Волошин«Sasha Boole, якого ми записали у Чернівцях, виступає у країнах Європи, і є досить відомим виконавцем там, але живе і займається творчістю в Чернівцях. Тому ми вирішили до Дня Незалежності записати саме його. Можливо, 30 років —  саме той вік, коли починаєш цінувати своє. На мою думку, саме у цьому і м’яка сила нашої держави —  у тридцятирічному віці ми радіємо не тільки талантам у великих містах, але можемо насолоджуватися виконавцями з Чернігова, Кропивницького, Миколаєва чи Чернівців».

 Більше про кліпи, що ввійшли у концерт «Незалежність єднає» читайте на сайтах регіональних філій Суспільного: БуковинаВінницяВолиньДніпроДонбасЖитомирЧернігівЗакарпаттяЗапоріжжяКарпатиКропивницький, ЛьвівМиколаївОдесаПолтаваРівнеСумиТернопільХарківХерсон, ПоділляЧеркаси.

Нагадаємо, місцеві Суспільні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіоРадіо ПроміньРадіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення.