На Благовіщення UA: БУКОВИНА транслюватиме богослужіння із собору Успіння Пресвятої Богородиці

На Благовіщення UA: БУКОВИНА транслюватиме богослужіння із собору Успіння Пресвятої Богородиці

5 кві. 2021

7 квітня, на Благовіщення Пречистої Діви Марії (УГКЦ), о 10:00, глядачі UA: БУКОВИНА  зможуть переглянути богослужіння у Катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці), котрий знаходиться у Чернівцях.

«Всі хто не має можливості прийти до храму на Благовіщення, можуть переглянути богослужіння на телеканалі UA: БУКОВИНА. У період карантинних обмежень, це добра можливість зберегти здоров’я собі та оточуючим», — розповів продюсер телеканалу UA: БУКОВИНА Максим Волошин.

Нагадаємо, що Чернівецька філія Суспільного вже неодноразово транслювала богослужіння із місцевих храмів та культурні заходи, зокрема, 21 березня,  UA: БУКОВИНА   транслював богослужіння із цього ж таки  Катедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці). Окрім того, команда Суспільного планує показати богослужіння у Катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці на 5-ту неділю Посту (УГКЦ) 18 квітня о 10:00; богослужіння з Трьохсвятительської церкви (ПЦУ) у Страсну п’ятницю 30 квітня о 13:00 та Пасхальне богослужіння у Трьохсвятительській церкві (ПЦУ) рівно опівночі 2 травня.

Нагадаємо, UA: Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (UA: Українське радіоUA: Радіо ПроміньUA: Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Дивитися і слухати програми й стежити за всіма заходами і випусками новин Буковини можна на сайті Суспільне | Новини, на сторінці Суспільне Буковина у Фейсбуці та UA: Українському радіо Буковина, а також онлайн на сайті філії.